קצת על תמיר סטפר

תמיר "סטפר" קהתי (34) מביא עמו רזומה של מעל 12 שנים בהופעות וסדנאות ברחבי הארץ והינו היחיד בישראל המשלב ביטבוקס, לופר, ראפ וברייקדאנס, כולם ברמה הגבוהה ביותר ולעתים אף במופע אחד.

הניסיון הבימתי העשיר שלו נע בין הופעה בטקס הפתיחה של אליפות הכדורסל הישראלית מול 11 אלף אוהדים ב"היכל מנורה מבטחים" דרך הופעות לקהלים של מאות משתתפים מכל סוגי המגזרים השונים. בין הופעות מצחיקות וחוויותיות עד להרצאות השראה מרגשות, מביא עימו את הסגנון המיוחד, האנרגטי והחיובי ומפגין יכולות במה יוצאות דופן ודרך מיוחדת לתקשר עם הקהל. אין קהל שסטפר לא מצליח לפצח, להרים, להצחיק ולהזיז.

כשמדובר בכתיבה עמוקה ומשמעותית, תוכלו למצוא את סטפר בערבי ה"פואטרי סלאם" או בהצגת "שיימינג" (תאטרון מפגשים) בה משחק ומציגה לתלמידי חטיבה ותיכון ברחבי הארץ. כשמדובר בהרצאות לקהלים בוגרים, תוכלו למצוא אותו בקורסים עסקיים בהם מרצה על שיווק ויצירתיות מחוץ לקופסא, או על העצמה אישית והתגברות על חסמים (תכנית הליווי המצליחה "מאסטר לעסקים").

סטפר מתמחה בחיבור והנגשת אומנות הרחוב לקהל חדש שלא נחשף לתרבות ההיפ הופ ביום יום ומשתמש בה ככלי ליצירת גיבוש ושיתוף פעולה, דרך חווית קצב ומוזיקה אנרגטית. בשנים האחרונות הופיע בערוצי התקשורת השונים: חדשות ערוץ 2כתבות בעיתונים, ברדיו ומוכר בארץ כאחד המובילים של קהילת ההיפ הופ בישראל.

חברת "סטפר הפקות" אחראית על הפקת רקדנים לקליפים של אמנים מוכרים בארץ (טיפקס/גיא מזיג/גלעד שגב), מקדמת מיזמים חברתיים שונים (האגודה לסוכרת נעורים, עמותת "דובוני החלמה", עמותת "ניצוצות", קמפיין "מורידים מסכות") ושמה לעצמה למטרה לפתח את תרבות ההיפ הופ בארץ בכל צורה אפשרית וככלי להעצמה אישית אצל בני נוער וילדים.
    סטפר הפקות 073-3744111

    תפריט