הופעות וסדנאות "קצב הרחוב" לפורים

חגיגת פורים מטורפת עם הופעות בקצב הרחוב

הופעות וסדנאות של ביטבוקס בשילוב הלופר המפורסם, הרבה הומור, מלא אנרגיה וריקודי היפ הופ וברייקדאנס!

כל הפעילויות אינטראקטיביות ומשלבות את הקהל לכל אורכן!

מופע "קצב הרחוב" מיוחד לפורים

מופע סוחף ואנרגטי של ביטבוקס בשילוב לופר, תיפוף גוף, ראפ, המון הומור, ריקודי היפ הופ וברייקדאנס והפתעות נוספות. פורים הולך להיות מפתיע במיוחד, כשתמיר סטפר, מאמני הביטבוקס והלופר המוכרים בארץ מגיע אליכם למופע אנרגטי המשתף את הקהל לכל אורכו, משלב שירים מוכרים ושירי פורים בביצועי ביטבוקס ולופר, כשהכל נוצר במקום ויוצא מגרונו של אמן אחד. במהלך המופע מאולתר שיר שנוצר במקום בראפ על הקהל ועל התחפושות שלו ויחד איתו.

לסטפר יצטרפו רקדני ההיפ הופ והברייקדאנס הטובים בארץ ("רק רוצים לרקוד" / רקדני הבית של סטטיק ובן אל תבורי וכוכבים נוספים) אשר יצטרפו לחגיגת קצב הרחוב בביצועים וירטואוזיים מרשימים.

– המופע מתאים לקהלים מגוונים ומתאים גם כמופע לכל המשפחה

– ניתן לשלב לפני או אחרי המופע הנחיית תחרות התחפושות

– המופע מתאים לסוגי מתחמים רבים וניתן לשנות בו מספר אלמנטים אשר יתאימו לסוג המתחם והקהל

– משך המופע 60 דקות

סדנת "קצב הרחוב" אנרגטית לפורים – ביטבוקס, לופר וריקודי היפ הופ וברייקדאנס

לא כולנו יודעים לשיר, אבל לכולנו יש קצב. בסדנה הקצבית הזו נלמד איך לתופף בעזרת הפה בלבד, נכניס את עצמנו ללופים מפתיעים, מגניבים ולפעמים אף מצחיקים ונכניס את הקצב לידיים ולרגליים בצעדי היפ הופ וברייקדאנס מגניבים במיוחד. המנוסים שבקהל גם יקבלו מקום מיוחד להפגין ביצועים.

– משך הפעילות גמיש ונע בין 50-75 דקות לפי בקשת הלקוח

-ניתן להפריד את הסדנאות לסדנת ביטבוקס ולופר בלבד או סדנת ריקודי היפ הופ וברייקדאנס בלבד

לקוחות מספרים על הפעילות
  סטפר הפקות 073-3744111

  מופע פריצה קצר שירים לכם את האירוע

  20 דקות מרוכזות במיוחד של אומנות רחוב. גם כאן, בנוסף להפגנת ביצועים וירטואוזית של ביטבוקס בשילוב לופר, ראפ המשלב את תחפושות הקהל וברייקדאנס, הקהל ייקח חלק פעיל בחגיגה האנרגטית ובמוזיקה הנוצרת "לייב" במקום

  -תוכן מופע הפריצה מותאם ללקוח על פי סוג הקהל וסוג המתחם בו יתקיים

  -ניתן לשלב את רקדני ההיפ הופ והברייקדאנס הטובים בארץ לחווית סטריט מלאה
   סטפר הפקות 073-3744111

   קצת על תמיר סטפר

   תמיר סטפר (34) הופיע ב-12 השנים האחרונות על כל במה אפשרית ומול כל מגזר אפשרי. הרזומה העשיר שלו נע בין הופעה מול 11 אלף אנשים ב"היכל מנורה מבטחים" באליפות הכדורסל דרך סדנאות לנוער בכל הארץ והופעות לחברות וארגונים. אין קהל שסטפר לא מצליח לפצח, להרים, להצחיק ולהזיז. סטפר כיום הינו האמן היחיד בישראל המשלב במופע אחד ביטבוקס, לופר, ראפ וברייקדאנס, כולם ברמה הגבוהה ביותר.

   בשנים האחרונות הופיע סטפר בערוצי תקשורת רבים: חדשות ערוץ 2, רשת 13, כתבות בעיתונים, אירוחים ברדיו ועוד ומוכר כאחד האמנים המבוקשים בארץ בתחום ההופעות והסדנאות. חברת ההפקות אשר בבעלותו (סטפר הפקות), אחראית על הפקת רקדנים לקליפים של אמנים מוכרים בארץ (טיפקס, גלעד שגב, גיא מזיג), פועלת לקידום יוזמות חברתיות (האגודה לסוכרת נעורים, דובוני החלמה, עמותת ניצוצות) ושמה לעצמה למטרה להעצים ילדים ובני נוער דרך אומנויות ההיפ הופ השונות. עוד על תמיר סטפר אפשר לקרוא כאן.

   תפריט