הרצאת השראה והעצמה

הרצאה חוויתית בשילוב כלים מעולם ה NLP וההתפתחות האישית

כשהקושי הגדול הופך לעוצמה אדירה

הרצאת ההשראה הייחודית של תמיר סטפר

3 ימים לפני גיל 16 הוא קיבל את הבשורה ששינתה, הפכה ועיצבה לו את החיים – יש לך סוכרת נעורים. "גם כן סוויט סיקסטין" הוא חשב לעצמו והתחיל לעשות מה שצריך לעשות – לטפל בעצמו. לשרוד. ילד בן 16 שמקבל אחריות של מנכ"ל. מה לעשות, ככה זה לנהל סוכרת סוג 1, אתה נדרש לנהל מחלקות שונות ומשתנות: תזונה, כושר, מצב רגשי ומנטלי, חישובי פחמימות והסקת מסקנות שלא היו מביישות אנליסטים ותיקים. אין ימי חופש. אז מה יקרה לילד בן 16 שנדרש לדקור את עצמו 10 פעמים ביום ולהזריק לעצמו עוד 5? אחת משתי האפשרויות: או שהוא יישבר וייפול, או שהוא יתחזק ויקום.

כיום, תמיר סטפר בעל מספר עסקים מצליחים, מטפל NLP מוסמך עם התמחות בטראומה ומרצה לבעלי עסקים, לצד היותו אחד הפרפורמרים העסוקים בארץ בתחום הבמה עם המופע המוזיקלי שלו. זו בדיוק הייחודיות של סטפר – שילוב עולם ההעצמה האישית עם הבמה. כשהוא מדבר זה נשמע לרגע כאילו הוא שר, הקצב לא עוזב אותו. במובן מסוים, הקצב הוא מה שגורם לו להמשיך לצעוד.

ההרצאה חוויתית, משתפת את הקהל, ומשלבת בתוכה אומנויות במה שונות.

במהלך ההרצאה ניתנים כלים פרקטיים מעולם ה NLP וההתפתחות האישית דרכם יוכלו להפוך המשתתפים להתחבר לאתגרים שונים בחיים שלהם ולגלות איך דווקא משם, הם יכולים לשאוב עוצמות אדירות.

בפורמט המותאם לחברות וארגונים ניתן לתת דגש על אלמנטים חשובים איתם הארגון מתמודד, בזמן שבפורמט המותאם לקהילות אחרות כמו בני נוער ובתי ספר, יש דגשים אחרים שמותאמים לקהל המשתתפים.

ניתן ואף רצוי לשלב במהלך ההרצאה גם את סרט הדוקו הקצר "היפו" (בימוי: גל שגיא | 2018) על חייו של סטפר כאמן במה ייחודי שחי אורח חיים אינטנסיבי לצד התמודדות עם סוכרת סוג 1. הסרט "היפו" הוקרן בפסטיבלי קולנוע ברחבי העולם: אנגליה, איטליה, ארה"ב, הונג קונג, פורטוגל וצרפת.

סרטה הדוקומנטרי של גל שגיא "היפו" עקב במשך שנתיים אחר תמיר סטפר ותיעד את חיי הבמה האינטנסיביים אל מול מחלה שדורשת תחזוקה שעתית. "היפו" הוקרן עד כה במספר פסטיבלי דוקו בינלאומיים ומציג חיים מלאי קושי, לצד עוצמה מפתיעה.
    סטפר הפקות 073-3744111