סדנאות “קצב הרחוב” לנוער עם תמיר סטפר

כל הסדנאות משלבות העצמה אישית וביטוי עצמי של המשתתפים

סדנת ביטבוקס ולופר לנוער

פעילות אנרגטית במיוחד של קצב שמופק כולו רק דרך הפה!

הסדנה מלאה בכיף והומור ומשלבת את מכשיר ה”לופר” המפורסם אשר מקליט את המשתתפים והופך אותם למוזיקה חדשה ומפתיעה. הסדנה מגבשת את המשתתפים והופכת אותם ללהקת קצב אחת. בין השאר יחוו ויתרגלו המשתתפים עבודה קבוצתית, פרגון הדדי והקשבה. לפרטים נוספים על סדנת הביטבוקס לבני נוער לחצו כאן.

סדנת ראפ לנוער

מכניסים את המילים לקצב הראפ!

במהלך הסדנה ילמדו המשתתפים למצוא את החרוזים המתאימים, להכניס אותם לתיבות מוזיקליות ולבצע אותם בקצב הראפ. בין השאר נספר בקצרה על היסטוריית ההיפ הופ ומאיפה הכל התחיל, נקבל זווית חדשה ל”חשיבה מחוץ לקופסא”, נצא מאיזור הנוחות שלנו ונבצע את שירי הראפ שכתבנו בנושא שנבחר ביחד. לפרטים נוספים על סדנת הראפ לבני נוער לחצו כאן.

סדנת ריקוד רחוב – היפ הופ וברייקדאנס לנוער

מכניסים את קצב הרחוב לידיים ולרגליים! במהלך הסדנה נלמד צעדים בריקוד ההיפ הופ והברייקדאנס, נכיר קצת את המקום שממנו הגיעה התרבות והריקוד ונתנסה בכמה צעדים מאתגרים לאמיצים שבינינו. כחלק מהסדנה, נרקוד את הכוריאוגרפיה המשותפת ביחד, נפתח מעגל משותף וניתן מקום גם למנוסים שבחבורה להפגין ביצועים. לפרטים נוספים על סדנת ההיפ הופ והברייקדאנס לבני נוער לחצו כאן.
סטפר הפקות 073-3744111

מופע “קצב הרחוב” – מופע אינטראקטיבי לנוער

מופע One Man Show אנרגטי של ביטבוקס בשילוב לופר, ראפ וריקוד

אומנויות הביטבוקס, השירה והראפ נכנסות כולן לתוך מכשיר הלופר למופע מפתיע, מוזיקלי ומלא בהומור. המופע כולל מנגינות וקאברים קצרים מתוך מוזיקה עכשווית, משלב את הקהל לכל אורכו וכולל שיר ראפ המאולתר במקום ועל הקהל. בחלקו האחרון של המופע, משולב ריקוד היפ הופ וברייקדאנס (בהתאם לסוג המתחם/הבמה)

– המופע מתאים לקהלים גדולים (עד 600 משתתפים)

– המופע מתאים לסוגי המתחמים השונים וניתן לשנות בו מספר אלמנטים אשר יתאימו לסוג המתחם והקהל

– המופע מתאים לכיתות ז’-יב’

– ניתן לשלב את צוות הרקדנים של סטפר – רקדני ההיפ הופ והברייקדאנס הטובים בארץ (רקדני הבית של סטטיק ובנאל תבורי/רקדנים מוכרים מהתכנית “רק רוצים לרקוד”)
סטפר הפקות 073-3744111

תפריט