פעילויות לנוער “קצב הרחוב” עם תמיר סטפר

פעילויות המשלבות את אומנויות הרחוב עם העצמה אישית וביטוי עצמי

פעילות ביטבוקס ולופר לנוער

מפיקים את הקצב דרך אומנות הביטבוקס והופכים כל צליל לקצב!

הפעילות משלבת את מכשיר ה”לופר” המפורסם אשר מקליט את המשתתפים והופך אותם למוזיקה חדשה ומפתיעה. במהלך הפעילות יתגבשו המשתתפים לכדי להקת קצב אחת ויחוו את אומנות הביטבוקס בצורות שונות. כמו כן, יתרגלו המשתתפים עבודה קבוצתית, פרגון הדדי והקשבה. לפרטים נוספים על פעילות לנוער של אומנות הביטבוקס לחצו כאן.

פעילות ראפ לנוער

מכניסים את המילים לקצב הראפ!

במהלך הפעילות ילמדו המשתתפים איך למצוא חרוזים חדשים, להכניס את המילים והחרוזים לתיבה מוזיקלית ולבסוף – לבצע ולהגיש אותם בקצב הראפ. נספר בקצרה על היסטוריית ההיפ הופ ומאיפה הכל התחיל כדי לקבל השראה וזווית חדשה ל”חשיבה מחוץ לקופסא”, נצא מאיזור הנוחות שלנו ונבצע את שירי הראפ שכתבנו בנושא שנבחר ביחד. לפרטים נוספים על פעילות הראפ לבני נוער לחצו כאן.

פעילות ריקוד רחוב – היפ הופ וברייקדאנס לנוער

מכניסים את קצב הרחוב לידיים ולרגליים!

בפעילות אנרגטית זו, נלמד צעדים בריקוד ההיפ הופ והברייקדאנס, צעדים קלילים ופשוטים שכולם יכולים לעשות, לצד מספר צעדים מאתגרים למי שירצה לקחת את זה שלב אחד קדימה. בנוסף, נכיר את המקום שממנו הגיעה תרבות הרחוב ונתנסה בדרך חדשה לבטא את עצמנו דרך תנועה. כחלק מהפעילות, נרקוד את הכוריאוגרפיה המשותפת שנבצע יחד, נפתח מעגל גדול וניתן מקום גם למנוסים שבחבורה להפגין ביצועים. לפרטים נוספים על פעילות ההיפ הופ והברייקדאנס לבני נוער לחצו כאן.
סטפר הפקות 073-3744111

מופע “קצב הרחוב” – מופע אינטראקטיבי לנוער

מופע One Man Show אנרגטי של ביטבוקס בשילוב לופר, ראפ וריקוד

לא תאמינו שכל זה יוצא רק מאמן אחד – ביטבוקס, שירה וראפ המשולבים במופע מוזיקלי, מפתיע ומלא בהומור. המופע משלב את מכשיר ה”לופר” המפורסם שדרכו כל צליל של הקהל יהפוך לקצב וכל מנגינה תהפוך לשיר. המופע כולל מנגינות וקאברים קצרים מתוך מוזיקה עכשווית, משלב את הקהל לכל אורכו וכולל שיר ראפ המאולתר במקום ועל הקהל. בחלקו האחרון של המופע, משולב ריקוד היפ הופ וברייקדאנס (בהתאם לסוג המתחם/הבמה)

– המופע מתאים לקהלים גדולים (עד 600 משתתפים)

– ניתן לשלב את צוות הרקדנים של סטפר – רקדני ההיפ הופ והברייקדאנס הטובים בארץ (רקדני הבית של סטטיק ובנאל תבורי/רקדנים מוכרים מהתכנית “רק רוצים לרקוד”)

– המופע מתאים לסוגי המתחמים השונים וניתן לשנות בו מספר אלמנטים אשר יתאימו לסוג המתחם והקהל

– המופע מתאים לכיתות ז’-יב’
סטפר הפקות 073-3744111

תפריט